Standartların Bir Adım Ötesi İçin Çalışıyoruz…

manufacture-image

Bakım & Arıza Giderme

Bir işletme doğru ve kaliteli yangın söndürme sistemlerine sahip olsa bile bu sistemlerin periyodik bakımlarını yaptırmadığı durumda bu sistemlerin çalışmama riskleri oluşur.

Riskleri ortadan kaldırmak, can ve mal kaybını önlemek için konusunda uzman ekiplerle uluslararası standartlara ve yerel yönetmeliklere uygun olarak sistem bakımlarının yapılması gerekir.

Müşterilerinin ihtiyaçlarına doğru şekilde cevap verebilecek teknik donanım ve kadroya sahip VİNZO, teknik servis ve bakım / onarım konularında kontratlı hizmet vermektedir.

manufacture-image

Verilen Hizmetler

İşletmelerde yer alan yangın algılama ve söndürme sistemlerinin periyodik bakım, onarım ve test işlemlerinin yapılarak kontrol raporlarının düzenlenmesi,

Periyodik olarak işletmelerde incelemelerin yapılması ve sistemlerde oluşabilecek arızaların önceden tespit edilmesi ve gereken tedbirlerin alınması,

Teknolojik gelişmelerin mevcut sistemlere engtegre edilmesiyle mevcut sistemlerin revize edilerek daha uzun ömürlü kullanımının sağlanmasıdır.

Bir işletmede farklı tip yangın algılama ve söndürme sistemleri yer alabileceği için tüm sistemlerin bakımları aynı periyot ve prosedür ile yapılmayabilir.

Bu yüzden farklı tipteki yangın korunum sistemlerinin bakım programlarının içerik ve zamanlamalarının farklı olarak belirlenmesi gerekir. Sistem tipine bağlı olarak takip edilecek standartlar da değişebilir.

Bazı ürün ya da sistemler için ilave olarak üreticinin tavsiye ettiği özel prosedürler de dikkate alınarak ekipmanların daha uzun süre boyunca hizmet vermesi sağlanabilir.


İletişim Banner_big